Fassaadikatte põhiomadused

NICHIHA kiudtsemendist fassaadiplaat on tsemendist ja kiust koosnev välisseina materjal, mis on valmistatud kooskõlas Jaapani tööstusstandardiga, mis tagab kvaliteedi (ISO 9001).
Nichiha tooteid on testitud Taani laborites (Danish Technological Institude ja Danish Institute of Fire and Security Technology) ning neile on väljastatud EU vastavussertifikaadid, mis annavad õiguse turustada neid tooteid EL riikides.
Järgides põhimõtet „Turvalisus on üks tulemustest“ on Nichiha loonud tootearenduse, mis alates 1981. aastast ei kasuta toormaterjalides asbesti.

  • Kiudtsemendist pressitud seinaplaat
  • 100% asbestivabad
Fiiberkiuga tugevdatud fassaadiplaat

Anorgaanilise kombinatsiooniga materjale nagu tsementi ja kvaliteetset happelist ränikaltsiumi on tugevdatud ja karastatud mineraalkiu ja kvaliteetse orgaanilise kiuga.

Tehniline spetsifikatsioon

Materjal:                            Fiibertsement
Laius tolerants                  +/- 0,50mm
Pikkus tolerants               +/- 0,50mm
Tuletundlikus                    B-s1, d0
Pinnakatte klass              K1-10

NICHIHA fassaadikatte spetsifikatsioon

NICHIHA fassaadikatte materjal on väga külmakahjustuskindel, stabiilsete mõõtmetega ja kergesti sobitatav kuivseina ehitusmeetodiga, kus tsemendile on  tugevduseks lisatud puidukiudu. Saavutamaks fassaadiplaadi maksimaalne tugevus lisatakse tootmisprotsessi käigus tsemendile puidukiudu, vett ning seejärel pressvormitakse.

NICHIHA fassaadikatte spetsifikatsioon

NICHIHA fassaadikatte materjal on väga külmakahjustuskindel, stabiilsete mõõtmetega ja kergesti sobitatav kuivseina ehitusmeetodiga, kus tsemendile on  tugevduseks lisatud puidukiudu.
Saavutamaks fassaadiplaadi maksimaalne tugevus lisatakse tootmisprotsessi käigus tsemendile puidukiudu, vett ning seejärel pressvormitakse.

Saavutamaks fassaadiplaadi maksimaalne tugevus lisatakse tootmisprotsessi käigus tsemendile puidukiudu, vett ning seejärel pressvormitakse.

Mõõdud

 

Plaatide suurused
Toote nimiPaksus ja mõõtmedPaigaldusAluskonstruktsioon
EX sari16mm 455 × 3030mmklamberteras või puit
Fu-ge (EX sari)16mm 455 × 1820 (1818)mmklamberteras või puit

Välisnurgad

Fassaadiplaadi välisnurkasid on võimalus valida kahe tüübi vahel vastavalt väljavalitud disainile:
  1. Lõppviimistletud mõõduga 16x70x70x455mm
    Igale disainile oma mustriga nii horisontaalne kui ka vertikaalne.
  2. Alumiiniumist topelt-v mõõduga 65x65x3030mm mille kattev osa 25mm.
    Värvi valik – RAL kataloog