Asutasime JapEst Group OÜ eesmärgiga pakkuda Eesti ehitusturule kvaliteetseid peitklambri süsteemiga fassaadikatte materjale. Liiga palju hakkas silma krohvitud või ebakvaliteetsete materjalidega kaetud maju, mis juba paari aasta möödudes peale paigaldamist nägid välja vanad ja kulunud, vajades uuendamist või suisa fassaadikatte väljavahetamist.

Nägime selget vajadust kvaliteetsete fassaadikatete järele, mis ajas kestaksid ja sobiksid meie ilmastikutingimustesse. Fassaadikatted, mis näeksid ka aastate pärast head välja ja pakuksid ühtlasi kaitset hoone konstruktsioonile. Samas pidasime oluliseks ka disaini, et iga maitsemeel leiaks endale just sobiva.

Kasutades oma Jaapani tutvusi lõime kontakti Jaapani suurima fassaadikattematerjali tootja Nichiha Corporation’iga, kes pakkus just seda, mida otsisime. Leidsime tuulduva fassaadi meetodil paigaldatavad kiudtsemendist fassaadikattematerjalid, mida on kasutatud üle maailma väga erinevates ilmastikutingimustes. Võitsime jaapanlaste usalduse ja alates 2015. aastast oleme Nichiha toodete ametlik maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus.

Jaapani kvaliteet

Nichiha Corporationil on kiudtsemendist fassaadikatete tootjana 48 aastat kogemust olles ühtlasi ka üks juhtivaid ja suurimaid fassaadikatete tootjaid maailmas. Ainuüksi Jaapanis asuvates üheksas tehases toodeti 2019. aastal ligemale 53 miljonit m2 fassaadiplaati. Lisaks omatakse tehast ka USAs.

Täisautomatiseeritud tehased ja tipptasemel tehnoloogia tagavad efektiivsuse, toodete kõrge kvaliteedi ja suured tootmismahud. Nanotehnoloogia kasutamine ja pideva tootearendusega tegelevad spetsialistid võimaldavad täiustada ja luua üha vastupidavamaid tooteid ka äärmuslikes tingimustes kestmiseks.

Tänaseks oleme JapEst Group’iga aidanud enam kui 200 erinevat tüüpi hoone fassaadi, ja seeläbi ka hoone enda, muuta meie
ilmastikutingimustesse sobivaks. See teeb kokku rohkem kui 100 000 m2 kvaliteetset fassaadipinda.

Ole Sa suur või väike klient, olgu Sinu projekt suur või väike – igal juhul aitame Sinu eramu, büroohoone või muu ehitise muuta ilmastikukindlaks, kauakestvaks ja pikaks ajaks esteetiliselt kauniks.

Bisnode Estonia AS on meid hinnanud kõrgeima krediidivõimega ettevõtteks.
JAPEST GROUP OÜ krediidireiting